Hotel Eliška Mikulov

Hotel Eliška Mikulov se nachází v krásném prostředí histrorického města Mikulov u hranic s Rakouskem. Hotel Eliška nabízí nejen moderní ubytování, ale také ostatní relaxační a sportovní vyžití. Součástí hotelu Eliška jsou také konferenční a kongresové sály, Irish pub O´Hara a vinný sklep Eliška - Moravské vinařské centrum a vlastní střežené parkoviště.

Nové hotelové pokoje Superior

Nově zařízení hotelové pokoje Superior jsou moderní a konfortní zároveň. Mimo standardního vybavení ostatních pokojů je zde i klimatizace (u pokojů v podkroví). V ceně je parkování na velkém parkovišti, wi-fi připojení k internetu zdarma a také snídaně.

Detail pokoje
Novinka
 

Festival otevřených sklepů pro 2 osoby

Užijte si tu pravou moravskou atmosféru na Festivalu otevřených sklepů a využijte Festivalový balíček pro 2 osoby na 2 noci s bohatou snídaní a dvěma vstupenkami na festival!
Objednávka
 

Vinařský pobyt

Přijeďte ochutnat s přáteli víno z bobulí sluncem slazené, přijeďte si vychutnat jižní Moravu protkanou dávnou historii a dnešní pohostinnosti. Vinařský pobyt je určen pro 2 osoby.

Objednávka
 

Křížový sklep

Nově vybudovaný vinný sklep, poprvé otevřen koncem roku 2011, nabízí posezení až pro 70 osob. Je přímo napojen na původní Vinný sklep Eliška, do kterého vstoupíte přímo z hotelu. Při propojení obou sklepů, obsloužíme až 160 osob současně.

 

Hotel

Hotel Eliška Mikulov se nachází v krásném historickém městě Mikulov na hranicích s Rakouskem. Nedaleko hotelu se rozkládá vodní nádrž Nové Mlýny nebo Lednicko-valtický areál. Hotel Eliška Vám nabízí atmosféru plnou pohody, vína a přírodní krásy, ale také historické skvosty a nepřeberné množství sportovního vyžití.

 

Irish Pub O'Hara

Irish Pub O´Hara s kapacitou 75 míst je součásti komplexu Hotelu Eliška v bezprostřední blízkosti historického centra Mikulova. Stylový interiér a příjemná atmosféra jen umocní Vaše gurmánské zážitky. Součásti Irish Pub O´Hara je i venkovní zahrádka. V bohaté nabídce piv přijde na své každý, najdete zde čepované pivo značky Gambrinus, Velvet, Guinness, Plzeň, Velkopopovický kozel a další

 

Konference

Konferenční zázemí v Hotelu Eliška v Mikulově nabízí rozmanité využití nejen pro firmy a jejich konference či semináře, ale také pro soukromé oslavy a svatby všech velikostí. V Hotelu Eliška jsou k dispozici 3 konferenční sály a Moravské vinařské centrum - Vinný sklep Hotelu Eliška vhodný k neformálním setkáním až pro 95 osob.

 

Mikulov a okolí

Hotel je situován v blízkosti centra města Mikulova. Okolí hotelu nabízí řadu možností pro strávení příjemného pobytu a relaxaci v historickém prostředí.

 

Poskytujeme slevy a výhody držitelům karet věrnostního programu Sphere card a CARTE
Partneři
Newsletter
Pozvánky a nabídky zasíláme jednou měsíčně.

hodnoceni Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Předpověď počasí


Sponzorujeme:
facebook