Hotel Eliška Mikulov

Hotel Eliška Mikulov prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nyní Vám může nabídnout zcela nový, moderní a čtyřhvězdičková Hotel Volarik. který se nachází v krásném prostředí historického města Mikulov u hranic s Rakouskem. Hotel Volarik nabízí nejen moderní ubytování, ale také ostatní relaxační a sportovní vyžití. Součástí hotelu Eliška jsou také konferenční a kongresové sály, Irish Pub O'Hara a vinný sklep Eliška – Moravské vinařské centrum a vlastní parkoviště.

 

BUDETE AUTOMATICKY PŘESMĚROVÁNÍ NA DOMÉNU
HOTELU VOLARIK

Křížový sklep

Nově vybudovaný vinný sklep, poprvé otevřen koncem roku 2011, nabízí posezení až pro 70 osob. Je přímo napojen na původní Vinný sklep Eliška, do kterého vstoupíte přímo z hotelu. Při propojení obou sklepů, obsloužíme až 160 osob současně.

 

Hotel

Hotel Eliška Mikulov se nachází v krásném historickém městě Mikulov na hranicích s Rakouskem. Nedaleko hotelu se rozkládá vodní nádrž Nové Mlýny nebo Lednicko-valtický areál. Hotel Eliška Vám nabízí atmosféru plnou pohody, vína a přírodní krásy, ale také historické skvosty a nepřeberné množství sportovního vyžití.

 

Irish Pub O'Hara

Irish Pub O´Hara s kapacitou 75 míst je součásti komplexu Hotelu Eliška v bezprostřední blízkosti historického centra Mikulova. Stylový interiér a příjemná atmosféra jen umocní Vaše gurmánské zážitky. Součásti Irish Pub O´Hara je i venkovní zahrádka. V bohaté nabídce piv přijde na své každý, najdete zde čepované pivo značky Gambrinus, Velvet, Guinness, Plzeň, Velkopopovický kozel a další

 

Konference

Konferenční zázemí v Hotelu Eliška v Mikulově nabízí rozmanité využití nejen pro firmy a jejich konference či semináře, ale také pro soukromé oslavy a svatby všech velikostí. V Hotelu Eliška jsou k dispozici 3 konferenční sály a Moravské vinařské centrum - Vinný sklep Hotelu Eliška vhodný k neformálním setkáním až pro 95 osob.

 

Mikulov a okolí

Hotel je situován v blízkosti centra města Mikulova. Okolí hotelu nabízí řadu možností pro strávení příjemného pobytu a relaxaci v historickém prostředí.

 

Poskytujeme slevy a výhody držitelům karet věrnostního programu Sphere card a CARTE
Partneři
Newsletter
Pozvánky a nabídky zasíláme jednou měsíčně.

hodnoceni Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Předpověď počasí


Sponzorujeme:
facebook