Křížový sklep

Křížový sklep s kapacitou až 70 osob je vhodný pro degustaci vín, pořádání firemních večírků, oslav narozenin, svateb, srazů a přátelského posezení u dobrého vína.

Nově vybudovaný Křížový sklep je součástí hotelového komplexu a skýtá možnost posezení nad sklenkou lahodného vína. Nabízíme Vám degustace přívlastkových vín či nezapomenutelný zážitek při snoubení lahodného vína s vynikajícími pokrmy. Pro skupiny rádi zajistíme například staročeský či zabijačkový bufet, dále také bohatý kulturní a odborný program nebo živou cimbálovou hudbu.

  • Degustace zahrnuje cca 10 vzorků kvalitních přívlastkových vín.
  • Degustační sousto obsahuje na stolech založenou minerálku, chléb a sýr.
  • Dále hostům nabízíme teplý a studený bufet.

Vinotéka nabízí vysoce kvalitní přívlastková vína z Vinařství Volařík. Rodinné vinařství má vlastní prvotřídní vinice o rozloze 80 ha v Mikulovské vinařské podoblasti. Většina vinic leží na teplých svazích Pálavských vrchů, na samém jihu Moravy a patří mezi nejkvalitnější vinice u nás.


V naší vinotéce si na své přijde každý milovník dobrého vína. Jsou zde zastoupeny odrůdy Ryzlink vlašský i rýnský, Sauvignon, Chardonnay, Rulandské šedé i bílé, Veltlínské zelené, Veltlínské červené rané, Pálava a Tramín.

Více informaci na www.vinarstvivolarik.cz

Fotogalerie

 
Newsletter
Pozvánky a nabídky zasíláme jednou měsíčně.

hodnoceni Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Předpověď počasí


Sponzorujeme:
facebook