Služby

Hotel Eliška má vlastní hotelovou restauraci. Kromě této restaurace je možné se stravovat také v přilehlé stylové restauraci Irish Pub O'Hara, která je součásti komplexu hotelu Eliška.

Hotelová restaurace

Svým hostům nabízíme pobyty se snídaní, s polopenzí i s plnou penzí. Snídaně jsou ve formě švédských stolů (teplé párky a klobásky, paštika, chléb, bílé i tmavé rohlíky, sladké pečivo, několik druhy uzeniny, tvrdý i tavený sýr, vejce, máslo, zelenina, ovoce, jogurt, med, několik druhů džemu,několik druhů müsli, pomazánka, káva, mléko, čaj, džus).

 

Irish Pub O’Hara

Irish Pub O´Hara s kapacitou 75 míst je součásti hotelového komplexu Hotelu Eliška. Stylový interiér a příjemná atmosféra jen umocní Vaše gurmánské zážitky. Součásti Irish Pub O´Hara je i venkovní zahrádka. V bohaté nabídce piv najdete čepované pivo značky Gambrinus, Velvet, Guinness, Plzeň, Velkopopovický kozel a další.

 

Křížový sklep

Nově vybudovaný vinný sklep, poprvé otevřen koncem roku 2011, nabízí posezení až pro 70 osob. Je přímo napojen na původní Vinný sklep Eliška, do kterého vstoupíte přímo z hotelu. Při propojení obou sklepů, obsloužíme až 160 osob současně.

 

Vinný sklep Eliška

V původním vinném sklepě, který vlastnil nedaleký piaristický klášter a který je součásti hotelového komplexu Eliška pro Vás rádi připravíme degustace přívlastkových vín či snoubení vín s pokrmy. Pro skupiny nabízíme možnost staročeského či zabijačkového bufetu, dále také bohatý kulturní program nebo živou cimbálovou hudbu.

 

Oslavy a svatby

Využijte možnost přípravy oslav a svateb v malebném rodinném hotelu s výhledem na zámek a okolní krajinu. Nabízíme vlastní catering a pronájem soukromých prostor.

 

Konferenční místnosti

Konferenční zázemí v Hotelu Eliška nabízí rozmanité využití nejen pro firmy, konference, semináře, ale také pro svatby a oslavy všech velikostí. V Hotelu Eliška jsou k dispozici 3 konferenční místnosti. V Hotelu Eliška Vám nabízíme komplexní servis při pořádání akcí.

 

Pronájem prostor pro firmy

Nyní je čas k objednání Vaši firemní akce v posledních volných termínech s časově omezenou výhodnou nabídkou ubytování, pronájmu sálu a vinných sklepů.

 

Dárkový poukaz

Hledáte vhodný dárek pro své blízké, přátelé či známé? Připravili jsme pro Vás speciální dárkové poukazy, ze kterých si jistě vyberete podle svých přání a představ. Dopřejte si nezapomenutelné chvíle strávené v kraji plném vína nebo potěšte dárkovým poukazem své blízké.

 

Máš narozeniny?

Pak právě pro Tebe platí v tento jedinečný den sleva 10% na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Standart Plus v hotelu Eliška***.

Můžeš strávit nádherný den v překrásném historickém městě Mikulově podle svých představ.

Všechno nejlepší !

Newsletter
Pozvánky a nabídky zasíláme jednou měsíčně.

hodnoceni Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Předpověď počasí


Sponzorujeme:
facebook