Fotogalerie

Hotel

Hotel Eliška se nachází v krásném historickém městě Mikulov na hranicích s Rakouskem. Nedaleko hotelu se také nachází vodní nádrž Nové Mlýny nebo Lednicko-valtický areál. Hotel Eliška nabízí atmosféru plnou pohody a vína, přírodní krásy, historické skvosty, ale i nepřeberné množství sportovního vyžití.

Zobrazit fotky
 

Hotelová restaurace

V našem Hotelu Eliška si užijete příjemného prostředí restaurace. Svým hostům nabízíme pobyty se snídaní, s polopenzí i s plnou penzí. Snídaně jsou ve formě švédských stolů, polopenze zahranuje jedno teplé jídlo za den – oběd nebo večeři. Plná penze zahrnuje dvě teplá jídla denně – oběd i večeři.

Zobrazit fotky
 

Konferenční místnosti

Konferenční zázemí v Hotelu Eliška nabízí rozmanité využití nejen pro firmy, konference, semináře, ale také pro svatby a oslavy všech velikostí.
Zobrazte si také virtuální prohlídku malé konferenční místnosti a velké konferenční místnosti.

Zobrazit fotky
 

Irish Pub O’Hara

Irish Pub O´Hara s kapacitou 75 míst je součásti hotelového komplexu Hotelu Eliška. Stylový interiér a příjemná atmosféra jen umocní Vaše gurmánské zážitky. Součásti Irish Pub O´Hara je i venkovní zahrádka. V bohaté nabídce piv najdete čepované pivo značky Gambrinus, Velvet, Guinness, Plzeň, Velkopopovický kozel a další.

Zobrazit fotky
 

Vinný sklep Eliška

V původním vinném sklepě, který vlastnil nedaleký piaristický klášter a který je součásti hotelového komplexu Eliška pro Vás rádi připravíme degustace přívlastkových vín či snoubení vín s pokrmy.

Zobrazit fotky
 
Newsletter
Pozvánky a nabídky zasíláme jednou měsíčně.

hodnoceni Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Předpověď počasí


Sponzorujeme:
facebook